ТРИ НОВИ STEM КАБИНЕТА В УЧИЛИЩЕТО ВЪВ ВЪЛЧИТРЪН
Обединеното иновативно училище „Никола Йонков Вапцаров“ в село Вълчитрън откри с тържествен водосвет три нови STEM кабинета. Така се разширява модерното обучение и се дава по-голяма възможност на младите за успешно бъдеще, категоричен е директорът Детелин Лунголов.
STEM кабинетите по математика и информатика, дизайн и 3D прототипиране, по природни науки са свързани помежду си и високотехнологично оборудвани. Те са инвестиция в активното учене и съвременното образование, бе подчертано на откриването. Гости на събитието бяха Албена Тотева – началник на Регионално управление на образованието – Плевен, Генади Тодоров – зам. председател на Общински съвет – Плевен, Милена Вълчева – кмет на село Вълчитрън. Пожелание до всички ученици и преподаватели в училището смело да мечтаят изпрати в поздравителен адрес областният управител на Плевен Иван Петков.






Pages: 1 2